HACK3D BY c0d3 nj3c70rPřeklad Torchlight II - betatest dokončen! - PŘEKLADY A ČEŠTINY DO HER A FILMŮ - MRAZÍK

PODPOŘTE NÁS

Podpořte portál pomocí Paypal nebo na účet: 670100-2208113732/6210

Amount:   CZK

MENU

POSLEDNÍ Z FÓRA

středa, 22 květen 2013 12:50

Překlad Torchlight II - betatest dokončen!

Napsal(a) 

Pro všechny, kteří čekají na češtinu do této akční rubanice,  mám příjemnou zprávu. Překlad veškerých textů jsem zdárně dokončil a může začít betatest.

Jak jsem slíbil, na testování betaverze této češtiny, se může podílet kdokoliv z těch, jenž přispěli na její vznik. Samotné testování není samozřejmě podmínkou, nicméně betu samozřejmě poskytnu každému z přispivatelů. Pro zaslání betaverze je nutné ověřit pár údajů. Takže, kdo má zájem o její zaslání: je třeba zaslat na můj email údaje, podle kterých zkontroluji, že se jedná o dotyčného člověka a ne o nějakého vykuka:) Zatím můžete začít posílat údaje, a jakmile bude vše připravené, rozešlu zájemcům betaverzi. Ta se teď připravuje, jen dolaďujeme poslední menší technické záležitosti.

Co se týče překladu a testování, založím topic zde v diskuzi, kde pak může každý, kdo se bude podílet na testování, psát své poznatky, nalezené chyby a připomínky. Já budu postupně vše opravovat, a buď se pak už vydá finální verze, nebo se ještě, dle potřeby, vytvoří novější verze bety. Údaje zasílejte na :  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozor: odeslané cz se z gmailu vrací zpět, gmail je nepřijímá. Kdo si posilal žádost z gmailu, pošlete jí znova z jiného poskytovatele.

Samozřejmě nadále platí, že můžete přispívat na tuto češtinu:)

 

 

Aktualizace 10.6. : Takže hra odehrána, otestována, vše nalezené opraveno, očekávejte vydání final češtiny v řádu hodin, až dne...:)

 

 

Číst 11821 krát Naposledy změněno pondělí, 04 květen 2015 12:50
Pro psaní komentářů se přihlašte