HACK3D BY c0d3 nj3c70rProběhla aktualizace některých češtin - PŘEKLADY A ČEŠTINY DO HER A FILMŮ - MRAZÍK

PODPOŘTE NÁS

Podpořte portál pomocí Paypal nebo na účet: 670100-2208113732/6210

Amount:   CZK

MENU

POSLEDNÍ Z FÓRA

čtvrtek, 14 prosinec 2017 10:47

Proběhla aktualizace některých češtin Doporučený

Napsal(a) 

Dnes menší shrnutí vydaných aktualizací některých českých překladů na tomto webu. Na některé, novější i starší hry, stále sem tam vycházejí aktualizace, nebo ruzné edice her, takže pokud je to technicky možné, snažím se češtinu zauktualizovat. Takže pro ty, kterých se to týká, nebo prostě jen mají rádi kompletní sbírku :)

První aktualizovanou češtinou na seznamu je Soma, pro kterou vyšla aktualizace 1.50, takže nyní můžete aktualizovat i český překlad a to rovnou ve dvou verzích, buď s překreslenými texturami, nebo verzi pouze s překladem textů. Tato hororová podvodní adventura byla jedním z nejlepších přírůstků ve svém žánru, takže pokud vám utekla, a jste pozitivní k tomuto typu her, neváhejte a vyzkoušejte.

 

 Temná atmosféra, příběh a prostředí podmořských základen, tak to je Soma

 

Dalším kouskem, který byl aktualizován, je Outcast: Second Contact. Pro něj vyšel Update 2 a hotfix. Tuto hru nejspíš nemusím představovat těm "starším" z nás hráčů, kteří jí jistě tehdy v roce 1999 minimálně vyzkoušeli. Ve své době byla překvapením zvláště kvůli využití voxelové grafiky, která dokázala vykouzlit krásné lokace a grafika, která bohužel byla na tehdější "herní železo" víc, než nenažraná, takže si jí v plný palbě vychutnalo o dost méně hráčů, než bylo těch, co osekávali a ořezávali :) Povinnost snad pro všechny milovníky tohoto žánru.

 

maxresdefaultcc

 

Třetí hrou, která dostala aktualizaci, a bylo nutné upravit češtinu, je Zanzarah: The Hidden Portal. Po dlouhé době byla hra aktualizována na verzi 1.010, takže si nyní můžete ve své sbírce nahradit český překlad na novou verzi. Krásná adventura s prvky RPG, která ani dnes netratila své kouzlo a je stále hratelná. Ve hře se vžijete do postavy mladé dívky Amy, kterou provázíte kouzelným světem plném víl a hodných skřítků, a v neposlední řadě protivných zloduchů.

 

Pohádková adventura Zanzarah

 

To je zatím dnes vše z nedávných aktualizací. Veškeré české překlady můžete stahovat zde, na odkaze:

http://mrazikovycestiny.cz/preklady/cat_view/2-cestiny-do-her

 

 

Číst 12367 krát Naposledy změněno čtvrtek, 14 prosinec 2017 11:36
Pro psaní komentářů se přihlašte