HACK3D BY c0d3 nj3c70rZahajuji překlad soulovky Mortal Shell - PŘEKLADY A ČEŠTINY DO HER A FILMŮ - MRAZÍK

PODPOŘTE NÁS

Podpořte portál pomocí Paypal nebo na účet: 670100-2208113732/6210

Amount:   CZK

MENU

POSLEDNÍ Z FÓRA

úterý, 01 září 2020 21:06

Zahajuji překlad soulovky Mortal Shell

Napsal(a) 

Nepatřím sice mezi trpělivé hráče, kteří berou za výzvu stovky a tisíce úmrtí ve hře, nicméně s trochou pomoci to dokáži hrát i já, a jelikož mám rád fantasy, středověké lokace a prostředí obecně, rozhodl jsem se, že tuto gamesu přeložím.

Popisovat herní mechaniky by asi bylo házením hrachu na zeď, takže bude stačit shrnutí, že se jedná o soul-like akční RPG hru. Co se týče příběhu tak, jak je u soulovek trošku zvykem, ten je poněkud zahalený tajemstvím, hráč si musí sám objevovat a zjišťovat, co kde a jak se vlastně děje. Odhalujete drobné střípky z různých svatyní a rytin po herním světě, nicméně ani z nich moc chytří nebudete :) O souboji netřeba nic dodávat, a tak zbývá, než vychválit prostředí a atmosféru.

Překlad je středně náročný na text, není ho ani málo, ale ani se nejedná o elaboráty na seminárku, takže cílím termín dokončení na cca měsíc. Hlavně, než překlad, tak spíš ten termín je kvůli testování, hra má totiž texty uložené podle abecedy, absolutně ignorujíc nějaké dějové nebo dialogové linky, a podobně. Co z toho vyplývá, asi není třeba psát :) Nicméně, vše funguje, jak má, diakritika bude taky, takže vám nezbývá, než si počkat, a mně nezbývá, než překládat :D

 

Kdo má zájem o češtinu a chuť její vznik podpořit, může tak učinit buď na běžný účet č: 670100-2208113732/6210 nebo přes PayPal: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Opět u tohoto překladu platí, že ti z vás, jenž podpoří vznik tohoto překladu, ho dostanou ihned po dokončení a otestování, a po měsíční exklusivitě bude uvolněný pro všechny. 

Čtěte důležité info o podpoře zde:

http://mrazikovycestiny.cz/forum/o-techto-strankach/318-podpora-prekladu-a-nalezitosti-s-tim-spojene#3612

 

 

Překlad podpořili:

Simetrix

Petr Niembauer

VeltruX

 

 

 

 

 

Číst 3202 krát Naposledy změněno sobota, 19 září 2020 01:46
Pro psaní komentářů se přihlašte