HACK3D BY c0d3 nj3c70rČeský překlad skvělé hry Soma hotový a volně ke stažení - PŘEKLADY A ČEŠTINY DO HER A FILMŮ - MRAZÍK

PODPOŘTE NÁS

Podpořte portál pomocí Paypal nebo na účet: 670100-2208113732/6210

Amount:   CZK

MENU

POSLEDNÍ Z FÓRA

sobota, 24 říjen 2015 20:54

Český překlad skvělé hry Soma hotový a volně ke stažení

Napsal(a) 

Na tuto hru jsem se těšil a měl velká očekávání, které mi hra splnila, a i díky tomu máte teď možnost vyzkoušet překlad do českého jazyka. Takže neváhejte a ponořte se do ponurých prostor podmořské sítě stanic a prožijte dobrodružství, které neskončí ničím menším, než záchranou lidstva... možná... snad...podaří se?

Kompletní český překlad si nyní můžete vychutnat a to rovnou ve dvou verzích. První verze češtiny obsahuje kompletní překlad všech textů ve hře. Druhá verze češtiny obsahuje kompletní překlad textů, a navíc díky Tronovi a Proberovi, obsahuje i mnoho překreslených textur do češtiny. Nečekejte přeloženou každou tabulku a nápis, ale je to vydatná podpora zážitku ze hry. Tato druhá verze se pravděpodobně ještě zaktualizuje. Co se týče diakritiky, hra jí obsahuje. Vyjímkou jsou jména osob, které hovoří při dialozích - pouze v případě, že máte zaškrtnutu položku Skryté titulky - a taky v menu Nahrát hru, názvy levelů. Hra si je prostě vnutit nenechá. Je to drobnost, ale jen pro informaci, abyste to nereportovali.

Hra je vynikající záležitostí, řekl bych kandidát na hru roku, aspoň z mého pohledu, a velmi doporučuji proklikávat všechny emaily, terminály, atd. Skvěle vás to sžije s prostředím a příběhem. 

Tímto děkuji všem, kteří vznik češtiny podpořili, bez nich by čeština z mé dílny nevznikla. A taky poděkování Tronovi, že se vrhl s takovou vervou do překreslování textur, a Proberovi za pomoc s překreslením.

Takže užívejte v češtině, a pokud váš zážitek čeština zpříjemní natolik, že se rozhodnete překlad podpořit i po jeho vydání, můžete tak učinit buď na b.ú. 670100-2208113732/6210 nebo na PayPal: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Zde je link:

http://mrazikovycestiny.cz/preklady/cat_view/2-cestiny-do-her

 

 

Číst 34103 krát Naposledy změněno pondělí, 02 listopad 2015 00:13
Pro psaní komentářů se přihlašte