HACK3D BY c0d3 nj3c70rTak se nakonec pustím do soulovky Remnant From The Ashes - PŘEKLADY A ČEŠTINY DO HER A FILMŮ - MRAZÍK

PODPOŘTE NÁS

Podpořte portál pomocí Paypal nebo na účet: 670100-2208113732/6210

Amount:   CZK

MENU

POSLEDNÍ Z FÓRA

pátek, 18 září 2020 22:11

Tak se nakonec pustím do soulovky Remnant From The Ashes

Napsal(a) 

S touto hrou jsem dlouho váhal, je tam opravdu hodně textu, navíc občas aktualizace, která vše zpřehází, nicméně hra je výborná, skvěle hodnocená, a překlad si prostě zaslouží.

Takže verze češtiny je, a doufám, že už do finále bude, na základní hru plus DLC Swaps Of Corsus a Subject 2923. Je to hodně obsahově náročný překlad, textů s oběmi dlc je cca 1,1 MB, což je opravdu hodně, navíc je opět vše naházené do jednoho textu podle abecedy a navíc jsou tam připletené texty i z editoru, což trošku prudí. Jinak, každá nová verze a aktualizace samozřejmě naprosto pomíchá daný texťák, a už 3x jsem byl nucený to překopávat, což vždy znamenalo cca 4-5 hodin... Což mělo za následek, že jsem s  tím už chtěl pokaždé seknout :D Takže snad už je to poslední aktualizace.  Překlad je s diakritikou, ještě pořeším fonty u knih, které ji nemají, ale to bude v pohodě. Co se týče termínu, absolutně nevím, záleží na více faktorech, nicméně určitý postup v překladu již je. Jedná se o vetší projekt a tudíž ocením případnou podporu, ne že bych to bez ní nedodělal, nicméně trošku to u takového překladu vzpruží :)

Takže očekávajte informace, nezapomeňte sledovat postup překladu a držte mi palce, ať tu porci dotáhnu.

Kdo má zájem o češtinu a chuť její vznik podpořit, může tak učinit buď na běžný účet č: 670100-2208113732/6210 nebo přes PayPal: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Opět u tohoto překladu platí, že ti z vás, jenž podpoří vznik tohoto překladu, ho dostanou ihned po dokončení a otestování, a po měsíční exklusivitě bude uvolněný pro všechny.

Čtěte důležité info o podpoře zde:

http://mrazikovycestiny.cz/forum/o-techto-strankach/318-podpora-prekladu-a-nalezitosti-s-tim-spojene#3612

 

 

Překlad podpořili:

Blumenstein Aleš

 

 

Číst 4940 krát Naposledy změněno pátek, 27 listopad 2020 22:53
Pro psaní komentářů se přihlašte