HACK3D BY c0d3 nj3c70rGhostrunner je ostrá jízda plná nekonečných smrtí... a bude v češtině - PŘEKLADY A ČEŠTINY DO HER A FILMŮ - MRAZÍK

PODPOŘTE NÁS

Podpořte portál pomocí Paypal nebo na účet: 670100-2208113732/6210

Amount:   CZK

MENU

POSLEDNÍ Z FÓRA

úterý, 10 listopad 2020 20:09

Ghostrunner je ostrá jízda plná nekonečných smrtí... a bude v češtině

Napsal(a) 

Mirors Edge s umíráním, jak na běžícím pásu, dá vzpomenout na "soulovky", nicméně jde o úplně jiný typ hry. Se zatnutými zuby se pouštím do překladu, ne díky nechuti k překládání, ale kvůli nekonečnému umírání... A hlavně, je to 3D Realms :))

Nejprve jsem si chtěl tuto hru zkusit s tím, že půjde o oddechovku... No, nic nemohlo být dále od pravdy, a tak, když jsem po pár minutách hry nasčítal toliko cca 20 žalostných smrtí, jsem zatnul zuby s tím, že mě přece těch pár nepřátel a pár tlačítek na gamepadu nedostane na kolena, a do hry se zakousl... A dobře jsem udělal, jedná se o skvělý nářez s parádní grafikou a prostředím, výbornou hudbou a fakt se to hraje, jak po másle - no, pokud teda pořád neumíráte-, a systém checkpointů je tak vstřícný, že vás to neodradí. A tak jsem se rozhodl pro překlad, a na vás pak "jen" bude si to utrpení projít hezky česky :)

 

 

 

Číst 1844 krát Naposledy změněno středa, 11 listopad 2020 20:46
Pro psaní komentářů se přihlašte