HACK3D BY c0d3 nj3c70rHouse on the Hill, hororové překvapení, a malý Halloweenský dárek ode mě, český překlad - PŘEKLADY A ČEŠTINY DO HER A FILMŮ - MRAZÍK

PODPOŘTE NÁS

Podpořte portál pomocí Paypal nebo na účet: 670100-2208113732/6210

Amount:   CZK

MENU

POSLEDNÍ Z FÓRA

pondělí, 16 listopad 2020 22:43

House on the Hill, hororové překvapení, a malý Halloweenský dárek ode mě, český překlad

Napsal(a) 

Tato hra mě velmi překvapila v kladném slova smyslu, zajímavé mechanismy, lekačky, opravdu ponurá atmosféra, zajímavý námět. Vše, jak má být, a tak jsem se rozhodl pro český překlad, a dnešním dnem se můžete ponořit do tajemství sídla v českém jazyce i vy.

 Být zlodějíčkem je samo o sobě riskantní druh obživy, a když nevědomky vniknete do domu, kde není vše takové, jak je člověk zvyklý, je zaděláno na opravdu velký problém. A veřte, že psychopat s plynovou maskou není úplně ten největší problém. Ve hře jsou nadpřirozené síly, matka trápící své dítě hladem a.... ale to už nechám na vás. Vtipného "kolegu" ve sluchátkách a fotoaparát, který mění realitu ani nezmiňuji. Tahle hra má výborné hodnocení po světě, a musím říci, že ne bezdůvodně. Opravdu doporučuji všem fandům hororových her, a těm méně políbeným doporučuji začít zrovna s touto hrou :)

Doufám, že si hru užijete stejně jako já, a to včetně českého překladu z mé dílny. Překlad je kompletně včetně diakritiky. Pouze v eng zustala jedna obrazovka v menu ohledně rad k ovládání... Zkusím zjistit, zda to je textura, popřípadě ji najít a překreslit, nicméně nechci kvůli tomu zdržovat vydání překladu, jelikož tento text není pro hraní jako takové, důležitý....

Pokud se rozhodnete překlad podpořit i po jeho vydání, můžete tak učinit buď na b.ú. 670100-2208113732/6210 nebo na PayPal: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Češtinu stahujte zde:

http://mrazikovycestiny.cz/preklady/doc_download/208-house-on-the-hill 

 

 

 

Číst 2062 krát Naposledy změněno úterý, 17 listopad 2020 18:30
Pro psaní komentářů se přihlašte