HACK3D BY c0d3 nj3c70rKonečně se můžete ponořit česky do Remnants From the Ashes - PŘEKLADY A ČEŠTINY DO HER A FILMŮ - MRAZÍK

PODPOŘTE NÁS

Podpořte portál pomocí Paypal nebo na účet: 670100-2208113732/6210

Amount:   CZK

MENU

POSLEDNÍ Z FÓRA

neděle, 11 duben 2021 15:39

Konečně se můžete ponořit česky do Remnants From the Ashes Doporučený

Napsal(a) 

Od dnešního dne si můžete volně stáhnout český překlad pro tuto naprosto parádní hru, která se stylem profiluje do takzvaných "soulovek", tudíž her, kde často vídáte svou smrt, což vám ale plně vykompenzuje příběh, který je vcelku komplexní, nemluvě o několika DLC, které hru rozšiřují.

 Před rokem vyšla základní hra Remnants From the Ashes, která mi vážně sedla a zaujala mě natolik, že jsem začal zjišťovat, jak náročný a možný by překlad byl. Fonty trochu zlobily, což se průběhem vyřešilo za velké pomoci Despe1, kterému tímto děkuji :)

Nálož textů byla opravdu velká, cca 700kb čistého textu, který je navíc uložen podle abecedy bez ohledu na funkci a souvislost textu, takže už toto samo o sobě předznamenávalo velkou a náročnou práci s překladem, ale i testováním.

Takže jsem začal pomalu, po kouskách překládat s tím, že jsem stále nebyl rozhodnutý, jestli oznamovat, protože nebyla jistota, že překlad vůbec někdy dokončím, takže původně jsem si to tak nějak šolichal pro sebe. Nicméně se objevily zprávy o dvou dalších velkých přídavcích, a provizorní "občaspřeklad" pokročil, rozhodl jsem se, že se do překladu pustím naplno.

No vývojáři neměli pro mé rozhodnutí nejspíš moc pochopení, protože jak naschvál začali dodávat patche, které vždy celý soubor s texty rozhodily a bylo třeba to ručně projet a překopávat. To samé logicky udělaly i další DLC. Poprvé jsem to vzal v klidu, podruhé už jsem docela prskal, potřetí a počtvrtý jsem to prostě na pár dnů odložil :D Nemluvě o tom, že každé DLC přidalo další texty, které se nakonec ustálily cca na 1MB čistého textu.

Několik takto textově náročných překladů za sebou už mám, takže jsem věděl dopředu, co to bude obnášet, pravdou je, že k tomu i přispěly ty nesmyslné lockdowny, takže bylo mnohem víc volného času. Překlad je udělaný pro mužskou postavu.

Tato verze překladu je určena pro aktuální verzi hry, což je v. 255957

Jak hra, tak i překlad obsahuje veškerá doposud vydaná DLC.

Jak ale všichni víte, nakonec jsem překlad zdárně dokončil, ti jenž překlad finančně podpořili už nejspíš mají dohráno, nebo jsou v zápalu, a vy ostatní to třeba ještě stihnete odehrát, než začne být zase letní počasí a počítače budou odpočívat :)

 

Kdo má zájem o češtinu a chuť její vznik podpořit, může tak učinit buď na běžný účet č: 670100-2208113732/6210 nebo přes PayPal: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Čtěte důležité info o podpoře zde:

http://mrazikovycestiny.cz/forum/o-techto-strankach/318-podpora-prekladu-a-nalezitosti-s-tim-spojene?start=6

 

Český překlad stahujte zde:

http://mrazikovycestiny.cz/preklady/doc_download/222-remnant-from-the-ashes

 

 

 

 

 

Číst 7531 krát Naposledy změněno neděle, 11 duben 2021 21:00
Pro psaní komentářů se přihlašte