HACK3D BY c0d3 nj3c70rČeské překlady Resident Evil Zero a Everybody's Gone to the Rapture finišují - PŘEKLADY A ČEŠTINY DO HER A FILMŮ - MRAZÍK

PODPOŘTE NÁS

Podpořte portál pomocí Paypal nebo na účet: 670100-2208113732/6210

Amount:   CZK

MENU

POSLEDNÍ Z FÓRA

  • Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.
čtvrtek, 21 duben 2016 12:33

České překlady Resident Evil Zero a Everybody's Gone to the Rapture finišují

Napsal(a) 

Oba momentální překlady, na kterých pracuji, jsou ve stádiu dokončení, takže je čas na menší info.

 

Resident Evil Zero - Překlad této hororovky je dokončený, bude kompletní, včetně diakritiky a díky Despe1 jsou nejen české znaky, ale i překreslená menu, nastavení a vložené titulky do intra. Momentálně hraji, dotestovávám, většina podporotvatelů už má cz na svých kompech a jistě paří :) Co se týče distribuce, po menší časové exklusivitě pro podporovatele, bude čeština uvolněná na těchto stránkách. Odhaduji cca v druhé polovině května. Stále platí, že kdo má zájem překlad podpořit, může tak udělat pomocí platebních variant, které jistě už znáte :)

 

Everybody's Gone to the Rapture - I tento překlad se dostal do fáze dokončení, a to zrovna nyní. Jde o hrubý překlad, nyní bude probíhat korekce textů, opravy překlepů, hledání případných nedodělků a korekce dialogů ve hře. Dialogů je v této adventurní gamesce vcelku hodně, takže vydržte, nicméně si myslím, že do konce týdne by mohli podporovatelé dostat již plně funkční překlad, a nic jim nebude bránit v tom, ponořit se do tajemného, mrazivého příběhu, a postupně odkrýt, jaké události se přihodily v tomto jinak klidném městečku. Co se týče distribuce, opět, jak v případě mých předešlých překladů, chci ponechat kratší časovou exklusivitu těm, kteří překlad finančně podpořili. Samozřejmě i zde platí, že je každá podpora překladu vítána :)

 

 

 

Číst 4908 krát Naposledy změněno čtvrtek, 21 duben 2016 12:59
Pro psaní komentářů se přihlašte